subscribe: Posts | Comments

Přichází sezóna vánočních večírků a plesů

0 comments
Přichází sezóna vánočních večírků a plesů

SEO nástroje pro tvorbu webů. SEO laboratoř zajistíme kvalitní Zpětné odkazy

Vánoční večírky jsou atrakcí na jednu stranu vítanou i ne zcela vděčnou. Vyžadují čas na přípravu, perfektní organizační schopnosti, zkušenosti. Mohou být, s nadsázkou řečeno, večerem, na který se nezapomíná. A to v tom pozitivním i negativním slova smyslu. Jak na vánoční večírek, který se zúčastněným vepíše do paměti jakožto vydařený?

Vánoční večírek v Brně

Vyberte si vhodný prostor pro vánoční večírek

Velký sál nebo malý salonek? V první řadě si musíme uvědomit rozsah takové akce a podle něj zvolíme místo. Pořádat neformální party pro sotva desítku kolegů, kteří se mezi sebou dobře znají, v obrovských reprezentativních prostorách není optimální.

Hotel Gregor nabízí vhodné prostory v podobě velkého sálu i salonku. Sál pojme až 200 osob, salonek zpravidla slouží komorněji pojatým událostem s menším počtem účastníků. Těch se sem vejde až 50.

Nejdůležitější prvky každého večírku

Klíčovým prvkem vánočních večírků bývá určitě jídlo. Ať již má podobu rautu nebo jednotného menu pro všechny účastníky. Menu si v případě hotelu Gregor můžete vybrat ze standardní nabídky nebo nastavit individuálně. Podoba rautu záleží na vás, volit můžeme sladký i slaný. I v tomto případě lze jednotlivé pokrmy přizpůsobit. Potřeba je myslet i na specifické skupiny strávníků: Není někdo z vašich kolegů například na vybrané suroviny alergický?

Neodmyslitelnou součástí všech vánočních večírků jsou i nápoje. Zpravidla se účastníci nevyhýbají ani těm alkoholickým. K atmosféře patří víno, sekt nebo víno svařené. V nápojovém lístku se však nachází i dostatečný počet položek nápojů nealkoholických. Pro takto speciální příležitost se hodí i drinky míchané.

Prostor velkého sálu i malého salonku je možno přizpůsobit taktéž tematickou výzdobou. I na vánoční svátky se hodí květiny. Zcela na vás bude, jestli zvolíte tradiční ladění prostor v duchu nastupujících svátků anebo jiné téma. Oblíbenou stylizací pro vánoční večírky jsou třeba 60. nebo 70. léta, téma Divokého západu a řada jiných. K tomu patří rovněž vhodná hudba.

Když zábava skončí

Na hostech po skončení záleží, jestli budou velký sál opouštět anebo jestli se zdrží. Pakliže budou mít zájem zůstat, čeká na ně ubytování v moderně zařízených pokojích, kde nebude chybět nic podstatného pro pohodlné přenocování. K dispozici je wifi připojení, LED TV i pracovní stůl. Celková kapacita hotelu činí 15 pokojů.

K velkému sálu přiléhá hotelová restaurace, ve které si každé ráno vychutnáte příjemné posezení s pohledem na město Modřice. Snídaně se denně podává formou švédských stolů, opět je možno si vybrat z varianty teplé i studené kuchyně. Následně se hosté mohou odebrat domů buď samostatně, nebo pro ně bude taktéž zajištěn odvoz hotelovým transportem. Parkovat lze přímo u budovy, hotel je vybaven vlastním parkovištěm. Využívat ho hosté mohou zcela bezplatně.

SEO nástroje pro tvorbu webů. SEO laboratoř zajistíme kvalitní Zpětné odkazy

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *